Krowodrza i okolica

Mieszkania przy ul. Kazimierza Wielkiego 142 to idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną zamieszkać w centrum miasta i mieć wszystko w zasięgu ręki. Po wyjściu z mieszkania w przeciągu minuty dochodzi się do ul. Królewskiej, a stąd tramwajami i autobusami można dotrzeć bezpośrednio do każdej części Krakowa, jak również w kilka minut do jego serca – Rynku Głównego. Gwarantuje to nieograniczony i ciągły dostęp do wszelkich udogodnień życia wielkomiejskiego, jak również stwarza okazję do korzystania z jego uroków i możliwości: kin, teatrów, restauracji,kawiarni, muzeów, galerii sztuki i galerii handlowych.

Lokalizacja ta jest również niezmiernie wygodna ze względu na szeroko rozbudowaną infrastrukturę : sklepy, warzywniaki, piekarnie, uczelnie, szkoły, banki, przychodnie i szereg innych budynków użyteczności publicznej. Warto też zaznaczyć, że z okien mieszkań przy ul. Kazimierza Wielkiego po stronie północnej rozciąga się widok na Ogród i Pałac Łobzów, niezmiernym atutem jest też bliskość parków, Błoni krakowskich i licznych terenów zielonych. Zakup mieszkania przy ul. Kazimierza Wielkiego 142 może być też doskonałą inwestycją i gwarantem ciągłego zainteresowania ze strony szukających mieszkań pod wynajem w doskonałej lokalizacji Krakowa.

Zapraszamy Państwa do obejrzenia ostatniego wolnego  mieszkania i lokalu usługowego oraz  przekonania się o ich wysokim standardzie deweloperskim i niewątpliwej atrakcyjności lokalizacyjnej.