Przykładowa aranżacja mieszkań M 7 i M 11 w budynku przy ul. Kazimierza Wielkiego 142

?

Nowoczesne wnętrze mieszkania M15 zostało zaprojektowane przez studio Flaming design.

Mieszkanie składa się z przedpokoju, pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Wnętrze zostało zaprojektowane w jasnych kolorach bieli i beżu, z elementami drewna oraz kolorem czerwonym, który został zaczerpnięty z hiszpańskich płytek cementowych o ciekawym wzorze znajdujących się w przedpokoju oraz łazience. W przedpokoju zaplanowano szafki na buty i ubrania o różnej głębokości, fronty szafek w kilku kolorach urozmaicają długi korytarz.

Pokój dzienny z aneksem kuchennym to połączenie funkcjonalności i nowoczesności. Aneks kuchenny z szafkami w kształcie litery U pomieści wszystkie niezbędne przedmioty, a dodatkowy blat od strony pokoju pełni funkcję stołu lub miejsca do pracy. W pokoju dziennym jest miejsce na sofę, stolik kawowy oraz regał składający się z szafek, półek oraz panela przesuwanego, który może zasłaniać telewizor lub półki, w zależności od potrzeb mieszkańców.

Wnętrze utrzymane jest w bieli i beżu, podłoga z jasnego drewna ociepla wnętrze, ściana z białej cegły nadaje pomieszczeniu ciekawego charakteru a dodatki w kolorze czerwonym ożywiają wnętrze.

W takiej samej stylistyce zaprojektowano sypialnię, gdzie także mamy ścianę z białej cegły, dużą szafę z lustrami, dwuosobowe łóżko obite beżową tkaniną, stoliki nocne w kolorze czerwonym, fotel bujany, komodę oraz regał na książki umieszczony we wnęce. W jasnej i funkcjonalnej łazience mieści się wanna, umywalka, toaleta oraz pralka. Podłogę zaprojektowano z hiszpańskich płytek cementowych, natomiast ściany z płytek imitujących trawertyn. W łazience zastosowano taki sam kolor drewna jak w pozostałych pomieszczeniach, obudowano pralkę oraz zaplanowano szafkę wiszącą oraz szafkę pod umywalką. Na szerokości całej prawej ściany wkomponowano lustro, które powiększa pomieszczenie.

Projekt oraz wizualizacje: www.flamingdesign.pl