Inwestycje zrealizowane

KAMIENICA PRZY UL. KAZIMIERZA WIELKIEGO 142

W marcu 2012 roku zakończyliśmy prace budowlane i remontowe w Krakowie przy ul. Kazimierza Wielkiego gdzie powstała nadbudowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego  z lokalami użytkowymi.
Budynek wielorodzinny 6  kondygnacyjny z 19 mieszkaniami  i 2 lokalami użytkowymi na parterze jest w całości podpiwniczony. Wyposażony jest w nowoczesną windę, instalację przeciw pożarową oraz posiada ciekawe rozwiązania architektoniczne. Teren z tyłu budynku jest ogrodzony i zagospodarowany.
Inwestycja mieści  się w ścisłym centrum Krakowa w pobliżu skrzyżowania z ulicą Królewską. Obok znajdują się tereny rekreacyjne parku Młynówka Królewska, uczelnie wyższe (Uniwersytet Pedagogiczny, Politechnika Krakowska, Uniwersytet Jagielloński i Akademia Górnicza Hutnicza oraz Wyższa Szkoła Zarządzania) .

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

APARTAMENTY W LIBERTOWIE UL. PRZYDWORSKA

W Libertowie powstała inwestycja o nazwie ?Enklawa Libertów?. Kameralna inwestycja składająca się z sześciu budynków w zabudowie bliźniaczej o nowoczesnej architekturze. W poszczególnych domach znajdują się 72 i 100 metrowe apartamenty. Zamknięty kompleks składa się w sumie z 12 apartamentów wraz z miejscami postojowymi.

Aby dowiedzieć się więcej na temat odwiedź stronę: enklawalibertow.pl


———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

MIESZKANIA W MYDLNIKACH UL. WAPIENNIK

Budynek składa się z dwóch klatek , w każdej z nich znajduje się po 16 mieszkań o metrażu od 34,64 do 57,31 m2.W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajduje się Szkoła Podstawowa, Przedszkole , Kościół, Ośrodek Zdrowia,  Przychodnia Specjalistyczna ? NFZ , Dom Kultury. W okolicy rozpoczyna się dużo szlaków turystyki pieszej i rowerowej, zapewniając tym samym  możliwość wygodnego życia i rekreacji. Teren jest mało zurbanizowany ponieważ przylega do Jurajskiego Parku Krajobrazowego.

Elewacja1

SAM_2051

elewacja2