Mydlniki – okolica

Mydlniki ul. Wapiennik 18 D to atrakcyjna inwestycja, którą firma Kozioł Invest Group Sp. z o.o. buduje dla Państwa w niezwykle urokliwej a zarazem funkcjonalnej lokalizacji. Głównym walorem usytuowania budynku jest z jednej strony bliskość natury, z drugiej łatwy dostęp do bogatej infrastruktury i szybki dojazd do centrum Krakowa. W pobliżu inwestycji znajduje się Szkoła Podstawowa, Przedszkole , Kościół, Ośrodek Zdrowia, Przychodnia Specjalistyczna ? NFZ , Dom Kultury, Poczta oraz stacja kolejowa i linie autobusowe ( 208,218,226,501,) zapewniające łatwy dostęp do centrum miasta od strony os. Widok jak i Autostrady A4.

Mydlniki to również doskonały wybór dla tych, którzy cenią sobie ciszę, spokój, nieograniczony dostęp do terenów zielonych jak również miejsc historycznych i zabytkowych. Na obszarze Mydlnik znajduje się bowiem: Młynówka Królewska- sztuczny kanał zbudowany na rozkaz króla Władysława Łokietka, stara kuźnia z 1870 roku, kamienny obelisk z Matką Boską na szczycie, który pierwotnie służył jako pręgierz na Krakowskim Rynku, Fort pomocniczy piechoty 41a ” Mydlniki” wybudowany przed I wojną światową, Dworek w ” Mydlnikach”.

Do korzystania z długich spacerów i pełnej rekreacji zachęcają w Mydlnikach: Jurajski Rowerowy Szlak Orlich Gniazd, Jurajski Park Krajobrazowy, Szlak wzdłuż Rudawy, Rezerwat Skała Kmity, Potok Pandory, Las Wolski i Zabierzowski, Stawy, Stary Kamieniołom, Tęczyński Park Krajobrazowy, oraz wiele innych ciekawych miejsc.

Zachęcamy do osobistego zapoznania się z inwestycją przy ul. Wapiennik 18 D i naocznego przekonania się o niezwykłości tego miejsca.